אודות

A Business Stay, Abraham’s Way

Abraham Business נמצא במיקום מרכזי בלב תל אביב (כשתי דקות משדרות רוטשילד, בלב ליבה של סצנת חיי הלילה והסטארט-אפ התל אביבים), בירושלים (כשתי דקות משוק מחנה יהודה השוקק וכ-15 דקות מהעיר העתיקה), באילת (סמוך לתחנה המרכזית) ובנצרת (בלב העיר העתיקה) ומאפשר לכם לשלב עבודה עם כל היתרונות והכיף שיש לסביבה האורבנית שלנו להציע.

אנחנו מציעים מגוון שירותים שיספקו לכם את כל מה שאתם צריכים ללא דאגות מיותרות בחבילת נסיעה אחת: חדרים נוחים, חללי עבודה משותפים, חדרי ישיבות וסדנאות, אירועים יומיים, שירות הסעות וסיורים בכל רחבי הארץ, בגדה המערבית ובירדן.  

 

רשת Abraham Hostels & Tours הוקמה בשנת 2010 על ידי היזמים מעוז ינון, גל מור, ירון בורגין, ניצן קמחי ודרור טישלר, שחלמו על בית שיהווה one stop shop למטיילים עצמאיים ויספק להם מקום לינה במחיר הוגן, מידע תיירותי אמין, שירותי תחבורה וסיורים, ומגוון אירועי תרבות שיחברו בין המטיילים למקומיים.

 

המותג שלנו הושפע רבות מאברהם אבינו, אבי שלושת הדתות והמטייל הראשון במזרח התיכון. אברהם נסע ברחבי הארץ, בין הפרת לחידקל, התארח בבתי תושבים ואירח באוהלו עוברים ושבים. היום ב- Abraham Hostels אנחנו מביאים את תרבות האירוח והכנסת האורחים של אברהם אבינו ומתאימים אותה לזמנינו ולקהל שלנו. אנחנו לא עוד מקום לינה - אנחנו מחברים בין אנשים ומייצרים קהילה ייחודית בינלאומית של מטיילים, אנשי עסקים ומקומיים שמבלים יחד, לומדים ומכירים את מדינת ישראל על כל גווניה ומורכבותה.