לבלות

אצלנו ב- Abraham מאמינים שאין סיבה להישאר לבד בחדר אחרי יום עבודה ארוך ומעייף. לכן אנחנו מציעים לכם מגוון דרכים לבילוי וחידוש אנרגיות. באווירת החו"ל המפורסמת שלנו אנחנו מאפשרים למקומיים ותיירים להפגש וליהנות ביחד מאירועים יומיים, סדנאות, הופעות חיות, אירועי תרבות ואמנות, פסטיבלים ועוד. ואם בא לכם רק לשבת בשקט עם כוס בירה צוננת - הגג שלנו יעשה את העבודה. 

בר ולאונג'

הבר שלנו שממוקם בקומת הלאונג' המפורסמת, פתוח בכל יום החל מהשעה 16:00. תוכלו לשתות כוס קפה אחר הצהריים, לשבת על בירה או יין וגם ליהנות מתפריט האוכל השוווה שלנו! אם לא בא לכם לשבת על הבר תוכלו להתרווח בספות או בערסלים, לשחק פול או כדורגל שולחן.

ניתן להשכיר את הלאונג' לאירועים פרטיים עד 300 איש. 

אירועים יומיים

לאורך כל השבוע אנחנו מציעים מגוון של אירועים יומיים לאורחים שלנו ולמקומיים: הרצאות, סדנאות, שיעורי בישול, מסיבות, הופעות חיות ותערוכות, וכך מאפשרים לכם לחוות בקלות את המיטב של התרבות הישראלית ושל חיי הלילה התל אביבים.

 גג

הגג שלנו מציע נוף אורבני מחוספס עם נגיעה של ים. תוכלו להשתזף על כיסא נוח או לקרוא ספר על הנדנדה ולהנות מבריזה תל אביבית חמימה. בגג ניתן לקיים אירועים פרטיים עד 150 איש והוא מושלם עבור אירועי חברה קלילים ולא מעונבים.