אנחנו נמצאים במרכז סצנת הסטארט־אפ והבילויים של תל אביב, מרחק קפיצה משדרות רוטשילד התוססות. רק  2 דקות מהיציאה לכביש המהיר לנתב"ג, עם מקומות חניה בשפע באזור.

מיקום

הוראות נסיעה מנמל התעופה בן גוריון  ל- Abraham Business תל אביב

הגעה ברכבת

הכניסה לתחנת הרכבת נמצאת ביציאה מאולם הנכנסים, מיד מצד שמאל. סעו ברכבת תחנה אחת עד לתחנת תל אביב "ההגנה". תוכלו למצוא את לוחות הזמנים של הרכבות באתר www.rail.co.il . לאחר היציאה מתחנת הרכבת פנו שמאלה וצעדו כ- 5 דקות עד לתחנה המרכזית החדשה. חצו את הרחוב אל צידו השני והגיעו אל תחנת האוטובוס של קו 5. מנקודה זו תוכלו להחליט אם לנסוע באוטובוס/מונית שירות מספר 5 או ללכת ברגל. אם תחליטו על אוטובוס/מונית, רדו באלנבי פינת לבונטין. עלו כ- 5 דקות ברגל ברחוב לבונטין עד שתגיעו ללבונטין 21. הגעתם!

למגיעים ברכב

משדה התעופה בן גוריון - עקבו אחר השילוט לכביש מספר 1 וצאו ביציאה השנייה (היציאה הראשונה היא לכיוון ירושלים). לאחר שעליתם על כביש מספר 1, המשיכו לנסוע ישר במשך כ- 20 קילומטרים עד לנתיבי איילון. צאו ביציאה השנייה של מחלף לה גארדיה, פנו שמאלה והמשיכו במנהרה. סעו על רחוב הרכבת במשך קילומטר אחד ולאחר מכן פנו שמאלה לרחוב לבונטין. לאחר מספר מטרים תראו את Abraham Hostel Tel Aviv מימינכם. חניה תוכלו למצוא בחניון בית הדר שנמצא ברחוב הרכבת או בחניון החשמל 19 שנמצא ברחוב החשמל 19.

שירות איסוף פרטי

Abraham Business מציע שירות הסעות פרטי משדה התעופה בתיאום מראש.